Prosinec 2011

Z dálné Moravy ^^

27. prosince 2011 v 13:00 | Jokí ^^ |  * Diary
Omlouvám se, že jsem včera vůbec nenapsala ^^
Ale byla jsem u babičky a tam se wifi jaksi nevyskytuje :D Každopádně, jsem se po dlouhé době pobavila s babičkou a dědou ^^ takže jsem si to tam celkem i užila. Až na to příšerné počasí -_-" ..Mlha, zima, sychravo.. brr :D
Teď jsem u druhé babičky a tady není počasí o moc lepší :D ale aspoň jsem tady napíchlá na síť ..takže tak :)
Zítra už budu doma, takže budu moc dopsat recenze :D a přidávat normální články.
Tak si užívejte Vánoce a dárečky ^^
Cyao ^^

Yataaa ^^

25. prosince 2011 v 15:00 | Jokí-chan ^^ |  * Diary
A je po Vánocích ^^ Doufám, že se všichni radujete z dárků stejně jako já :D.
Tento rok jsem nadmíru spokojená :D... Ten noťásek ♥ úúúú.. dokonalost sama :D.
Dvě nové knížky.. konečně mám co číst ^^ a pak ty ostatní věci ^^ no.. musela sem být nějaká moooc hodná :D.
Na noťásku se mi fakt skvěle píše.. konečně široká obrazovka :D..
No nebudu se tady rozplývat ^^" ..Co jste dostaly vy? ^^

Krásné Vánoce

24. prosince 2011 v 13:41 | Jokí ^^ |  * Diary

♦ recenze Air

23. prosince 2011 v 23:17 | Jokí ^^ |  * Recenze
Mladý, pohledný kluk jménem Yukito, cestuje po světě a hledá dívku s křídly. Má určitý talent a to takový, že dokáže myslí rozpohybovat věci - jako třeba jeho plyšovou postavičku, kterou má od matky, která ovládala stejné umění a taktéž hledala okřídlenou dívku. Na cestě potká partu malých dětí a protože má hlad, zkusí jim předvést malé představní s panenkou, s doměnkou, že si tím vydělá. Děti se mu ale vysmějou a řeknou ža za takovou ošklivou panenku platit nehodlají. Hladový Yukito si tedy lehne na zídku u moře a usne. Když se ráno vzbudí, uvidí jak před ním stojí nádherná dívka s dlouhýmy vlasy, vlajícímy ve vzduchu. Okamžitě si k tomu domyslí křídla a napadne ho, že je to třeba ona. Misuzu se mu představí a když se dozví že nemá kde bydlet a má hlad, pozve ho k sobě domů, následně mu nabídne u ní bydlet. Nakonec s tím souhlasí i Misuzina nevlastní matka - žena, která jezdí na motorce jak blázen, parkuje způsobem alá náraz do dvěří garáže a po večerech s libostí "chlastá".
Yukito se dozví že Misuzu trpí neznámou nemocí, která se nedá léčit. Po dobu co bydlí s Misuzu řeší problémy jiných dívek a stále hledá onu dívku s křídli, která ale mezi těmi dívkami není.
Bouhžel nemoc, kterou Misuzu trpí není nemoc, ale to, že se stává reinkarnací dívky s křídly která byla prokleta a kterou Yukito celou dobu hledá. Začíná to tak že se dívce zdají sny jak létá v oblacích, později se tyto sny zhoršují a dívka které se zdají má příšerné bolesti. S posledním snem umře.
Yukito si bohužel uvědomí příliš pozdě, že dívka s křídly, je Misuzu.

Pro Lightning za SB ^^

23. prosince 2011 v 21:32 | Jokí ^^
S menším spožděním, ^^" ale přece. Tak snad se bude líbit ^^.

♦ recenze Shugo Chara!

23. prosince 2011 v 21:18 | Jokí ^^ |  * Recenze
Příběh se točí okolo hlavní hrdinky Amu. Na první pohled drsná, chladná, pohodářská holka, se skvělým smyslem pro módu. Ale pravda je opakem. Je stydlivá a neví, jak se má s lidma bavit. Právě proto se chová tak, jak se chová. Kolují o ní různé zvěsti, jako například že zmlátila celé fotbalové drižstvo, nebo že ovládá celý učitelský sbor. Což samozdřejmě není pravda a Amu toho má plné zuby. Protože takhle si nemůže najít kamarády. Sice ji všichni obdivují, ale neodvažují se na ní něco zkusit. A tak, se jednoho dne večer doslova modlí, aby získala odvahu a konečně našla své pravé já. Když se ráno vzbudí, najde na peřině tři vajíčka. V každém vajíčku se skrývá její vlastní já, které má v sobe schované. Na škole existují tak zvaní ochránci. Na první pohled se jen starají o školské věci, ale ve skutečnosti také vlastní vajíčka - Charas.. a bojují proti X charakterům. To jsou vajíčka dětí které stratily veškerou naději v sebe. Přijmou Amu mezi sebe, dobře, spíše donutí a bok po boku, především spomocí Amu, očištují vajíčka a X charaktery. Ale existuje tu jistá společnost, která jim kazí jejich plány klidného života. Mezi ně patří například Ikuto - hezký klučina vlastnící charas včetně jeho sestry. A jelikož je Ikuto vážně kus, není žádně překvapení, že se do něj Amu zamiluje.

Muhaha ]:)

23. prosince 2011 v 15:52 | Jokí ^^ |  * The future
No, většinu recenzí mám za sebou, už mi jich snad moc nechybí. Až tady budou všechny co mám sepsané, začnu psát nové, na další anime. Ale to už tu nebudou přibývat tak rychle :D.
♦ Hlavně jsem vám chtěla říct, že jeslti půjde všechno podle plánu, po novém roce (nevím kdy přesně) by se zde měla objevovat anime online! + nový admin, který to bude mít na svědomí ^^. Takže, snad všechno vyjde. :)
Cyao ^^

♦ recenze Special A.

23. prosince 2011 v 15:41 | Jokí ^^ |  * Recenze
Příběh začíná u malé dívenky, která je velice inteligentní, šikovná a dokáže zbít každého, i přesto, že je tak malá. To protože naše malá Hikari se věnuje wrestlingu. A až do jednoho určitého dne, jí nikdy nikdo neporazil. Toho dne, jí vyzve malý, roztomilý klučina - Takishima. Hikari dostaně pěkně na p*del. Od této chvíle, se Takishima stává jejím hlavním rivalem. Hikari udělá úplně všechno pro to, aby ho překonala, takže nastoupí na stejnou školu. Na školu kde je druh speciální třídy - S.A. Tam se dostane pouze 7 nejlepších a nejchytřejších. Hikari sice patří do této třídy,
ale stále se jí nedaří ho porazit. Takishima je nejlepší ze školy a ona je hned druhá. Poráží jí ve všem možném a tak je stále druhá. Někdo by byl za to rád, ale Hkari si přeje pouze jedno - porazit Takishimu. Od toho vznikla její přezdívka slečna druhá (Miss Rank two, Ni-san). Ale tak jí říká jen Takishima, který je do ní mimochodem blázen a Hikari i přes to jak je inteligentní si takové maličkosti nevšimne. Takishima dělá všechno co může, aby jí ochránil před vším možným, včetně jeho malého, škodolibého brášky. Ale nečekaně i před jeho bývalými přáteli.Nicméně, Hikari je v tomto ohledu natvrdlá.
Ale toto není jediný "pár", kterého se dočkáte. Dostane Hikari rozum a uvědomí si své citi k Takishimovi? Zůstane vůbec S.A. pohromadě?

♦ recenze Fruits Basket

22. prosince 2011 v 23:18 | Jokí ^^ |  * Recenze
Byl jednou jeden příběh o zvířátkách v japonském zvěrokruhu. Konala se oslava jenže vychytralý potkan neměl rád kočku a tak mu nalhal jiný termín. Kočka se moc těšila, jenže se pak dozvěděla že jí potkan lhal. Stala se osamocenou a od té doby potkana nesnášela.
Pravý děj se nám odehrává u mladé holčiny jménem Thoru. Její máma se zabila nedávno v autě a protože byli chudí, nic po mamce nezbylo. Tak Thoru bydlí tajně v lese ve stanu. Jednou se jde projít a všimne si, že nedaleko stojí dům. Půjde blíž a uvidí tam sošky, malé a předvádějící zvířata ze zvěrokruhu, nechybí tam ani kočka. Thoru kočky zbožňuje, tak si ji se zájmem prohlíží. Avšak za chvilku si všimne že tam sedí nějaký pán, mladý a sympatický. Chvilku si povídají, on zjistí že má ráda kočky a dost ho to překvapuje, protože většina lidí kočky nesnáší kvůli tomu, že došlo k jakési záměně pověsti, kde se kočka zobrazovala jako ta špatná. Potom Thoru zjistí že v domě bydlí i ve škole velice oblíbený, krásný Yuki. A tak se s ním spřátelí. Jenže přijdou deště a začne se sesouvat půda, která zavalí Thořin stan, kde měla Toru jedinou fotku její mamky. Thoru zpanikaří a začne se tam hrabat, ale je to zbytečné. Rodina ji vezme pod ochranná křídla a nechají jí u nich bydlet. To ovšem ale nikdo netušil, že oni mají své tajemství. Rodina totiž patří do určitého klanu, který je svázán s pověstí a všichni členové mají schopnost změnit se do zvířete, které vychází na datum jejich narození. Později Thoru pozná kluka jménem Kyo, který nesnáší Yukiho a neustále se perou. Thoru odhalí jejich tajemství a zjistí, že Yuki je potkan a Kyo kočka.. problém je v tom že jakmile obejme někdo z tohoto klanu osoba opačného pohlaví, změní se ihned na to zvíře které je mu přiděleno což je dost komické.

♦ recenze Black Rock Shooter

22. prosince 2011 v 21:42 | Jokí ^^ |  * Recenze

Příběh se nám točí kolem dvou zajímavých dívek. Mato a Yomi. Mato začne chodit na novou školu a hned první den potká vysokou dívku, se kterou bude následně ve stejné třídě. Mato se s ní snažit skamarádit, a tak na ní promluví jako první, zjistí že dívka se jmenuje Yomi a že bydlí nedaleko od ní. Stanou se z nich kamarádky, většinu času tráví spolu a časem se jejich vztah prohloubí v nejlepší přátelství. Vědí o sobě všechno, všechno spolu podnikají.. vždy a všude spolu. Mato se rozhodne chodit do basketbalového kroužku a poprosí Yomi aby šla taky, jenže Yomi basket moc nezajímá, a tak se rozhodne pro jiný sport. Výhodu to mělo, obě je oddělovala jen síť a tak se měli navzájem pod dohledem. Mato si v týmu ale našla další kamarádku a Yomi se začala cítit odstrčená. Následující školní rok měly obě smůlu, každá byla dána do jiné třídy. Jen mato měla špetku štěstí. Měla tam i svojí kamrádku z basketu. Yomi se začala Mato vzdalovat. Už to nebylo jako dřív, už nebyly jen ony dvě. Byl tam někdo další a to Yomi nesnesla. Jednoho dne se po škole nevrátila domů.
Tady nám začíná druhá etapa příběhu. Vnitřní svět. Na scénu nastupuje Black Rock Shooter a Dead Master. Jinak řečeno vnitřní svět Mato a Yomi. Začne boj. Dead Master se pokouší zabít BRS a stejně je to naopak. Jenže je tu jedna věc, kterou by chtěla BRS vykonat než se jí zbaví..