♦ recenze Air

23. prosince 2011 v 23:17 | Jokí ^^ |  * Recenze
Mladý, pohledný kluk jménem Yukito, cestuje po světě a hledá dívku s křídly. Má určitý talent a to takový, že dokáže myslí rozpohybovat věci - jako třeba jeho plyšovou postavičku, kterou má od matky, která ovládala stejné umění a taktéž hledala okřídlenou dívku. Na cestě potká partu malých dětí a protože má hlad, zkusí jim předvést malé představní s panenkou, s doměnkou, že si tím vydělá. Děti se mu ale vysmějou a řeknou ža za takovou ošklivou panenku platit nehodlají. Hladový Yukito si tedy lehne na zídku u moře a usne. Když se ráno vzbudí, uvidí jak před ním stojí nádherná dívka s dlouhýmy vlasy, vlajícímy ve vzduchu. Okamžitě si k tomu domyslí křídla a napadne ho, že je to třeba ona. Misuzu se mu představí a když se dozví že nemá kde bydlet a má hlad, pozve ho k sobě domů, následně mu nabídne u ní bydlet. Nakonec s tím souhlasí i Misuzina nevlastní matka - žena, která jezdí na motorce jak blázen, parkuje způsobem alá náraz do dvěří garáže a po večerech s libostí "chlastá".
Yukito se dozví že Misuzu trpí neznámou nemocí, která se nedá léčit. Po dobu co bydlí s Misuzu řeší problémy jiných dívek a stále hledá onu dívku s křídli, která ale mezi těmi dívkami není.
Bouhžel nemoc, kterou Misuzu trpí není nemoc, ale to, že se stává reinkarnací dívky s křídly která byla prokleta a kterou Yukito celou dobu hledá. Začíná to tak že se dívce zdají sny jak létá v oblacích, později se tyto sny zhoršují a dívka které se zdají má příšerné bolesti. S posledním snem umře.
Yukito si bohužel uvědomí příliš pozdě, že dívka s křídly, je Misuzu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haruhi Haruhi | Web | 25. prosince 2011 v 18:27 | Reagovat

Krásná recenze,toto anime je dokonalé *w*

2 Jokí-chan ^^ Jokí-chan ^^ | Web | 25. prosince 2011 v 18:46 | Reagovat

[1]: Děkuju ^^ tohle anime je moje srdcovka <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama