♦ recenze Devil May Cry

22. prosince 2011 v 16:31 | Jokí ^^ |  * Recenze

Vítejte v né-moc známe společnosti/firmě Devil May Cry. Tato firma má pouze jednoho zaměstatnce, který je řekněme, sám sobě šéfem. Tím není nikdo jiný, než Dante. Člověk který doslova živoří. Všechny vydělané peníze utratí a tak je rád, když má na chleba. Ovšem není to jen tak ledajaká společnost. Dante se zabývá vražděním démonů, kterých je poslední dobou opravdu hodně a útočí na lidi. On sám Dante má krev démonů. Tudíž je napůl člověkem a napůl démonem. Díky tomu má "super schopnosti" díky kterým může likvidovat démony.
Hned v prvním díle se k Dantemu přidá Patty. Dívka, která přišla ze sirotčince, ale ve skutečnosti je to člen vysoce postavené rodiny. Její matka jí z neznámého důvodu opustila a ona se jí snaží vypátrat. Danteho úkolem bude ji někam doručit, ale pak se přijde na to že to byla jen fraška. Patty tedy spojí s Dantem síly a pomáhá mu udržovat jeho firmu v chodu. Uklízí, nakupuje, přivádí nové zákazníky.
Dante tedy poctivě likviduje démony a snaží se vydělávat peníze, aby uživil sebe ale i Patty. Později se nám objeví dvě další postavy. Obě dve jsou tatktéž lovkyně démonů, přičemž jedna z nich je stejně jako Dante z poloviny démon.
Celý příběh nemá nějakou ohromující zápletku. Skrátka žádný nátlak na váš mozek. Hodně bojů, démonů, mečů a jiných zbraní a hodně krve.
Jak dopadnou boje s démony? Najde Patty svou matku? Žije ještě vůbec?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama