Únor 2012

Me & Blog

26. února 2012 v 18:20 | Jokí-chan ^^


DeníkNovinkyDo budoucna


Anime picts

26. února 2012 v 17:25 | Jokí ^^


AnimeManga + others

Vocaloid

26. února 2012 v 16:59 | Jokí ^^

Mít tak moc ovládnout čas

25. února 2012 v 17:57 | Jokí-chan ^^ |  * Diary
Jak řiká nadpis, moc by se mi to šiklo. Přes týden nemám na blog moc času. Vlastně vůbec. Jsem ráda, když stíhám osobní věci. A tak mám na blog vyčleněný výkend! ^^ Tenhle týden se mi ve škole dokonce celkem dařilo, a ted mám jarní prázdniny! :D Hohó.. konečně. Krom pondělka a úterka, to už mám plány, budu mít na blog čas po zbytek týdne, těším se na to! Budu psát konečně opět recenze. Dneska jsem dokoukala Romeo x Juliet ..no celkem slušně jsem si poplakala. Ale anime je to krásný. Ale ten konec, dalo se to čekat ne? ^^ jen jsem naivně doufala v něco jiného. Uvažuji, že dneska napíšu recenzi, ale přemýšlim na co. Mám toho tolik! :D
Zatím cyao ^^

Sebastian // I'm sexy and i know it

19. února 2012 v 16:26 | Jokí ^^
Sexy je no.. *_* ..Skvělé video :D

Plány do budoucna ^^

18. února 2012 v 22:07 | Jokí-chan ^^ |  * The future
Ták, výkend pomalu končí, zítra už zase neděle. Opravdu ten den nenávidím, vůvec si ho neužívám, protože už jsem myšlenkama někde u školy, testů a dalších problémů.
Koukala jsem že článek " Stigmata - faleš, nebo opravdové znamení od Boha? " vás moc nezaujal, čemuž se trošku divím O.o ..možná to bude těma trošku odpurnýma obrázkama :D nebo jste líní si to číst! :D ..Né, dělám si srandu, každý se zajímá o něco jiného ^^.
♦ Teď už tedy k hlavnímu tématu. Chystám rekonstrukci. Prozatím jsem si vystačila s pouhýma.. řekněme 12 rubrikama. A to je celkem málo + způsobuje to nepřehlednost pro návštěvníka. Takže to tu trošku zpřehledním a přidám i nové věci ^^ rozhodla jsem se pro Vocaloid. Zlepším přehlednost recenzí a obrázků ..je v tom celkem guláš.
♦Ještě jsem chtěla dodat, dneska se mi na blog dostala milá návštěvnice, která k mé obrovské radosti dala na svůj blog odkaz na můj blog. Moc mě to potěšilo a tak naoplátku tady najdete její blog. ^^ Co jsem postřehla bylo to, že blog je o hudbě a módě, což stojí za shlédnutí. ;)
Zatím cyao ^^

Stigmata - faleš, nebo opravdové znamení od Boha?

17. února 2012 v 17:35 | Jokí-chan ^^ |  ♦ Mysteries


Stigmata. Většinou nežádoucí, velice bolestivé rány, způsobené Kristem.
♦ Pro začátek si připomeneme, co jsou stigmata vlastně zač.
Jako stigmata jsou označovány rány na těle, ale známe i duševní stigmata. Takový člověk prožívá duševní bolest, jakou prožíval Kristus při ukřižování. Více méně, se ale vyskytují spíše stigmata jako bolestivé rány v místech, kde byl Kristus přitlučen hřeby ke kříži.
Z takovýchto zranění teče bez ustání krev. Navíc pravidlem bývá, že místem které krvácí bývají i oči! A krev teče také z hlavy, kde měl Kristus nasazený věnec z trnů. Objevují se u lidí se silnou vírou.
♦ Teď si představíme pár nositelů stigmat.
První záznamy jsou z roku 1222 v Anglii. Kde stigmata postihla dva muže, kteří byli kvůli nim upáleni z podezření, že jsou čarodějové.
~ František z Assisi
Svatý Franišek z Assisi. Mnich a mystik. Zakladatel žebravého řádu františkánů.
Trpěl vážnou nemocí a začal mít vize a sny, ve kterých ho navštěvoval Bůh, který mu sdělil že jeho posláním je služba Ježíši Kristu. Po nějaké době se dokonale odevzdal vůli Boží. Konal dobro, hlásal slovo boží.
Toužil jej hlásat po celém světě, nicméně jeho fyzický stav se zhoršoval a docela rychlým tempem. A podle legendy se u něj 17. září 1224 objevila stigmata. František byl připoután k lůžku a na sklonku života oslepl.
~ Tereza Neumann
Německá katolická mystička, která se proslavila díky stigmatům, která se u ní objevovala pravidelně už od roku 1926.
Roku 1918 pomáhala hasit požár a poté shodou okolností onemocněla. Z nemoci která nevypadala tak vážně se časem stával naprostý opak. Tereza oslepla a na čas i ohluchla. Časem se k tomu přidala epilepsie a částečné ochrnutí.
Roku 1926 měla vidění trpícího Krista a poté se na ní objevila stigmata. Ta jí už zůstala po zbytek života. Od roku 1927 až po rok 1962 (zemřela) údajně žila bez jakékoliv potravy. Byla prohlášena svatou.

♦ Nicméně, existují lidé kteří si stigmata způsobují sami. Je to psychická porucha a chtíč, být prohlášen svatým.

No, myslím si, že to není žádná sranda a rozhodně bych to nechtěla zažít.. Co vy?


~ Love

16. února 2012 v 16:36 | Jokí-chan ^^ |  ~ Různé
Krásný ♥Blog slaví prvních 1000 návštěvníků!

12. února 2012 v 16:03 | Jokí-chan ^^ |  * Hot news
Je to tak, ^^ včera jsem se koukala na počítadlo a měla jsem hned 2 pěkná překvapení :)

1.) Blog má za sebou skutečně prvních 1000 návštěvníků ^^
x
2.) Za den tu bylo kolem 30 lidí! Cože pro většinu z vás nic není :D ale pro mě je to dost ^^

Takže Vám moc moc moc děkuju, že to tady navštěvujete :)
doufám, že to není pouze z povinnosti SB, ale že se sem rádi vracíte! ^^Ještě jednou moc děkuju

~Vocaloid picts

12. února 2012 v 13:32 | Jokí ^^ |  * V-pictures