Březen 2012

Nový dess ^^

29. března 2012 v 20:47 | Jokí ^^ |  * Hot news
Vemu to šupem, nemám moc času.
Takže, je tady nový vzhled, má celkem dost vad, ale snad to nebude
vadit vám :)) ..Celkem se mi líbí, barvičky atd..
Je na téma No.6, u kterého se brzy dočkáte recenze. Nejspíš už
zítra. Včera jsem se snažila přidat hodně článků, protože to tady
umíralo.. :D Tak mi napiště jak se líbí :P
Cyao ^^

No. 6 → musíte vidět!

28. března 2012 v 20:28 | Jokí ^^ |  * Diary
Tak jsem se rozhodla skouknout toto anime. Všichni jste si ho moc vychvalovali a zlákali jste mě ^^. Výsledek? Úúúú naprostá spokojenost! Už dlouho jsem nebyla tak spokojená s anime! Co se týče kresby.. bomba! Příběh? Velice chytlavý, nutí vás kouknout se na další epizodu. A o postavách ani nemluvě. Nezumi.. *Ach* ..tak okouzlující postavu jsem přesně potřebovala vidět. Krásný, tajemný.. *chichi* ♥. A Shino? Áá.. kawaiiii *_* ..ten jeho roztomilý xichtík.. ^^ vážně jako andílek. Nehledě na to, když mu zešedivěly vlasy *-* ...Ale ten konec -_-"
No, brzy na to určitě napíšu recenzi! A kdo neviděl tak by to měl rychle napravit. :D

Miku x Luka

28. března 2012 v 20:07 | Jokí ^^ |  * V-pictures
Kawaiii ♥

Kelly Clarkson - Stronger

28. března 2012 v 19:58 | Jokí ^^
Nemůžu se jí nabažit.. :D

Nesnáším, když mám rozepsaný článek a spadne mi net

27. března 2012 v 17:12 | Jokí |  * Diary
Taky se vám to stalo, nebo stává? Hodinu se pipláte s článkem (u mě šlo o anime online.. ) když už je to skoro hotové, hups. Net je "dole". Bože, takhle vzteklá jsem dlouho nebyla. Dělala jsem to v neděli a po tomhle se mi už nic psát fakt nechtělo :D ..Ale tak teď je to pryč. Pukusím se to udělat znovu.
Vyhledávám na internetu anime, u kterých není nutná registrace a po těch všech odkazech.. :D No večer to zkusím znovu. Bude to Special A ^^
Zatím cyao ^_^

Bachelor's Grove - i hřbitov má své vzpomínky

20. března 2012 v 22:01 | Jokí-chan ^^ |  ♦ Mysteries

Bachelor's Grove. Na první pohled běžný hřbitov. Možná celkem neudržovaný, nezajímavý.
Nicméně, zdání klame. Bachelor's Grove, neboli Háj Mládenců, má temnou minulost. Tento malý hřibitůvek obklopuje hustý les a temná atmosfére i za dne.
Píše se rok 1820. Lidé zde poprvé začínají pohřbívat své zemřelé příbuzné. Koluje zvěst, že se zde pohřbívali pouze svobodní muži, což ale bylo později vyvráceno. Nicméně od toho byl odvozen název hřbitova.
Zpočátku se lidé hřbitova nebáli, chodili se sem procházet a kochat se lesem, nicméně to se průběhěm času změnilo. Hřbitov si totiž oblíbila jistá satanistická sekta, která zde prý vykonávala hrůzné rituály a lidé se sem už nevraceli.
Poté, co sekta hřbitov opustila, objevila se tu skupinka vandalů, která znesvěcovala hroby. Ničila je a dokonce, prý vykopávali kosti mrtvých nebožtíků, které rozhazovali po lese. Některé se našly i v nedalekém rybníce.Podle pověstí, se po těchto událostech mrtví začali zlobit.
Návštěvnící temného místa vídají paranormalní jevy. Prý se tudy procházejí černí mniši v kápi.
Jsou spatřeni i různí duchové. Nad hřbitovem poletují svítící, nebo ohnivé koule.
Navíc zde lidé šlyší hrůzostrašné výkřiky a sténání.Roku 1991 se Ghost Research Society rozhodne provést v tomto místě rozsáhlý
výzkum. Mary Huff, pořídí fotografii, která oblétne americká média. Je na ní
zachycena postava ženy, sedící na jednom z náhrobků. Dostne přezdívku Madonna z Bachelor´s Grove.Řiká se, že různá místa mají svou pamět, své vzpomínky. A Bachelor's Grove, je tedy rozhodně nemá moc pěkné. Ráda bych se na to místo podívala, ale je to mocně daleko.. :D.
Co vy? Máte rádi návštěvy hřbitovů?


Konečně fajnové počasí

17. března 2012 v 14:11 | Jokí ^^ |  * Diary
Po týdnu jsem opět tady. Jo, minulý týden jsem toho moc neudělala. Nebyl čas. A momentálně taky není, ale budu se snažit zapracovat na blogu ^^. Už vám sem dám jedno anime online, bude to Paradise Kiss. Taky dneska napíšu další článek do mysteries. Bude se týkat strašidelného tunelu, více se dozvíte v článku ^^.
Taky je u vás tak krásně? Z důvodu toho božího počasí, se mi na blog popravdě nechtělo. Ale měla jsem špatné svědomí :D, navíc se na blog těším celý týden, a takhle zanedbávat ho nemůžu, ani nechci! Docela mě mrzí že většina SBé je pozastavených :( ..
Takže těšte se na články, a večer oběhnu SBé ♥.

MENU

10. března 2012 v 14:12 | Jokí-chan
ROZLOŽENÍ BLOGU

Me & Blog
• Me
- Diary = Většinou moje výkecy, vylévání srdíčka, konstatování atd..
- Her history = Základní info o mě ( ještě není kompletní)
• Blog
- Hot news = Novinky, týkající se blogu ( nový vzhled atd.. )
- The future = Budoucnost, co se plánuje s blogem.

Photos
• Various = Různé fotky
• Thematic = Tématické fotky ( je jich větší skupina na jedno téma)
* Všechny tyto fotky, jsou moje tvorba *

Mysteries
= Měsíčník. Každý měsíc sepíšu článek o nějaké záhadě.

Music
= Moje oblíbená hudba.

Anime
• Recenze
• Obrázky
- Anime, manga, ostatní (nezařazené).
• Videa
• Openingy - Endingy

Vocaloid
• Obrázky
• Videa/ Hudba


Hlásím se do služby :)

10. března 2012 v 11:57 | Jokí |  * Diary
S příchodem víkendu jsem tady i já ^^.
Tento týden byl fakt něco.. nesnášim školu. Doslova. Všechno se mi sype před očima. K blogu jsem se vůbec nedostala, protože přes mojí špatnou náladu to ani nešlo. Tak na vás přece nebudu přenášet mojí náladu, která byla doslova na h*vno. A popravdě ještě pořád je, ale je to už lepší :). No, nebudu vás zatěžovat míma kecama, od toho tu nejsem že :D..
Takže jsem se rozhodla napsat další recenze, přidat obrázky, ale taky vám semka dát nějaká anime online. Jen si to teda musím dohodnout s překladatelema. Když jsem na konci minulého roku mluvila o novém adminovy, to pořád platí, jen ho k tomu nemůžu pořád dokopat :D..

♦ recenze NANA

4. března 2012 v 16:22 | Jokí-chan ^^ |  * Recenze

NANA. Příběh dvou dívek se stejným jménem, stejným věkem. Nana Oosaki, punková holka se smutným dětstvím a snem, uspět v Tokiu jako hudební skupina číslo jedna. Nadrhou stranu Komatsu Nana, později Hachi. Celkem rozmazlená slečna se schopností zamilovat se na první pohled a k její velké smůle, do toho největšího debila. Jejím snem je stát se ženou v domácnosti, jejího budoucího, krásného přítele. Naprosto rozdílné povahy, přesto budou v budoucnu nejlepší kamarádky. Obě Nany se setkají jednoho dne ve vlaku mířícím do Tokia. Hachi jede za svým přítelem a Nana za svým snem. Protože je Hachi velice přátelská, dá se s Nanou do řeči a po zbytek cesty si budou povídat. Když obě vystoupí v Tokiu, jejich cesty se rozdělí. Hachi se rozhodne si najít vlastní byt a práci, protože nechce svého přítele zatěžovat. Nejspíš se díky niti osudu spojila s Nanou, a když se půjde podívat na byt, setkají se tam spolu. Nakonec se rozhoudnou byt sdílet, a tak se z nich stanou spolubydlící. Díky tomu, že jsou obě ženy, sdílí společně svá trápení, vzájemě si pomáhají a drží se. Jenže ničí život není růžový, a tak obě proživají spousty trápení.
Povede se Naně a její skupině uspět v Tokiu? Najde si Hachi svého vysněného prince?
Nana, je příběh ze života. Smutný i veselý.

Pozn. Adminky: V Naně je spousta krásný hudby, už co se
týče smyšlené skupiny Black Stones, nebo Trapnest.
PS. Kapesníčky nutně při sobě!