Květen 2012

Zeref x Mavis

20. května 2012 v 20:14 | Jokí-chan |  Fairy Tail - obrázky
Zeref a Mavis ^^ ..kouzelné a zároveň smutné.. ♥

Nový vzhled ~ Air

9. května 2012 v 16:14 | Jaokí-chan ^^ |  * Hot news
Tak je to tady, s novým měsícem je tu i nový vzhled blogu.
Rozhodla jsem se pro anime Air, které tu brzo bude online ke shlédnutí. Už delší dobu jsem tento dess plánovala, ale nikdy se mi moc nepovedl. Tohle je výsledek včerejší večerní nudy.. :D
Tak snad se vám líbí.
Dneska přidám Brave 10 online.. a když bude čas tak i to Air.
Zatím cyao ^_^

♦ recenze ~ Brave10

8. května 2012 v 17:45 | Jokí-chan ^^ |  * Recenze

Brave 10 je anime, které se odehrává v historické době ninjů.
Mladý, pohledný ninja jménem Saizou, zrovna lehybně leží v lese a odpočívá, když v tom uslyší holčičí křik a mužské hlasy. Okamžitě je v pozoru a snaží se pochopit situaci. Když uvidí roztomilou kněžku s dlouhýmy šedýmy vlasy, jak jí honí banda lupičů, rozhodne se jí pomoci. Přepere je v podstatě hned a Isanami se vemli uleví. Isanami je přesný opak Saizoua. Je milá, přátelská a optimistická, ale má v sobě bohužel i základní rysy klasické "pipiny" která se hrne do každého nebezpečí, přitom se sama neubrání a pro ostatní je v podstatě přítěž. Nadruhou stranu Saizou. Zkušený bojovník, podle legend ho nikdo neporazil (což je zarážející, protože hned v 2. - 3. díle dostane slušně do tlamy). Je chladný, nepřátelský a nikoho si nepustí k tělu. No, nikoho kromě Isanami, která se do něj zamiluje, nicméně vztah se nijak nerozvine. Isanami nosí na hlavě podivnou čelenku a ovládá zvláštní moc, o které nikdo nic neví. Je naprosto destruktivní. Je to temnota. Po té co byla Isanamina svatyně vypálena a ona byla jediná přeživší, utekla a musela najít určitého chlápka, který jí má pomoci. Na ceste potká Saizoua. Když spolu tedy dorazí na místo a ten muž se rozhodne, že jí nepomůže, je velmi smutná. Saizou se rozhodne odejít a Isanami ho bude následovat. K jejich smůle je napadnou cizí ninjové. V tom momentu se objeví Isanamina síla, která jí v podstatě brání. Ukáže se, že ten muž - Yukimura pouze chtěl vyzkoušet Isanaminu moc a rozhodne se ji ochranit. Sestaví proto skupinu - 10 statečných.
Dokáží Isanami ochránit od útočníků? Jsou opravdu všichni na jedne straně?

Poznámka adminky: Je to nové anime z roku 2012, takže
kresba je nádherná. Hlavní hrdina se nápaditě podobá Sasukemu :D
a vůbec, je to plné dokonalých kluků, kteří vašem očím budou lahodit ^^..


Report za Majálesu 2012!

6. května 2012 v 16:11 | Jokí-chan |  * Diary
4.5. 2012 proběhl Majáles. Celodenní fesťák, na který jsem se těšila už dlouhou dobu a i přes mnoho překážek jsem nakonec měla možnost, tam jít.
Majáles započal průvodem o půl 12 a ten pomalu došel až na místo konání. Průvodu jsem se bohužel nestihla zúčastnit, protože jsem si musela zaběhnout pro lístky.

Ale teď už něco o mně a Majálesu.
Poté, co jsem dorazila do Prahy s mými společníky, okamžitě jsme z Dejvický běželi na metro. Koupila jsem v trafice lístky - mimochodem, byl tam vážně moc milý pán, na rozdíl od těch ježibab u nás ve městě byl příjemný - a potom jsme už jenom čekali, až si pro nás metro přijede, což bylo po chvilce. Po dlouhé době jsem jela metrem tak jsem si to užívala :D.
Když jsme vystoupili, čekaly na nás jezdící schody. Jo, těšila jsem se, protože byly děsně dlouhý, ale to jsem netušila, že po nich budu muset běžet. Kdybych jela v té Praze bez bráchy, dopadlo by to špatně, ale to běhání po hóódně dlouhých schodech, mu teda neodpustím! :D
Poté jsme nastoupili do tramvaje a jeli na místo, kde se měli předat lístky. Slečna už tam na mě čekala, takže jsem zaplatila, dostala lístky a zase naskočila do tramvaje a už jsem s bráchou a kamarádkou jela do Stromovky.
Byla jsem totálně nadšená, zezačátku jsme nevěděli kam jít, ale podle davu lidí nebylo těžké, to určit.
Cesta parkem byla moc příjemná, protože bylo totální horko. Nicméně, kvůli mé nadšenosti mi přišla zdlouhavá, možná že dokonce nekonečná.
Když jsem se konečně dočkala pokladen, předala vstupenky a dostala pásku na ruku, začalo ve mně všechno vřít. Cestou jsme dostali pár letáčků na afterparty a dalších událostí.
K mé obrovské smůle jsem se tam ale dostala až kolem čtvrt na 3. Majáles sám o sobě započal o půl 2.
Prvním bodem na našem programu byli KOBLÍŽC! , kteří začali hrát ve dvě. My je ale bohužel nemohli najít, takže jsem stihla jen půlku jejich vystoupení, ale i tak, to bylo úžasný. Hned co jsem poznala Josieho hlas a Wilipovu baskytaru, vzedmula se ve mně vlna endorfinů a euforie. Takhle jsem se vážně dlouho necítila. Byl to skvělý pocit.


Ale protože hráli tak brzo a bylo to v pátek, spousta jejich Fanynek byla ve škole, bylo nás tam celkem málo. I tak to tam kluci skvěle rozbalili. Josie jako vždy, provokoval. Například "Pražáčci čůráčci neumí pařit" mělo velký ohlas :D ..ale k němu to už prostě patří. Je to komediant.


=> Uznávám, ten výraz je vtipný :D ale aspoň jednou se na mě podíval, když jsem ho fotila :D..

Doufala jsem v přídavek, ale toho jsem se nedočkala, protože kluci museli odjet zase pryč, kvůli dalšímu koncertu a ten by ve Valašském Meziříčí. Tam hráli od osmi.
KOBLÍŽC! Svoje vystoupení uzavřeli písničkou "Ty a já" která je vážně chytlavá a zazpívat jí dokážeme všichni. Myslím, že rozpohybovala i ty lidi za námi, kteří tam jen vysedávali.
Nakonec vzal Josie svojí urážku na Pražáky zpět a celá kapela nám poděkovala (modlila jsem se, aby neodcházeli a abych nad nimi mohla dál slintat :D). Chtěla jsem mít jejich podpisy a s Josiem fotku, ale už jsem je nenašla tak jsem odešla s prázdnou. Ale aspoň mám fotky.

Po Koblížkách jsme se přesunuli k baru a koupili si speciální majálesovou kofolu. Myslela jsem si, že bude chutnat stejně, ale byla jiná. Možná ještě lepší než normální.
Po koblížkách přišli na řadu UDG. Na těch už bylo totálně narváno.


Atmosféra byla skvělá. Všichni poskakovali, zpívali. Užívala jsem si to.
Zpívali převážně nové a ty k mé smůle neznám, ale ke konci zazpívali hvězdáře a kurtizánu u čehož jsem to rozbalila nejvíc :D zpívala jsem z plných plic a skákala jak jen to šlo.


Po UDG jsme si už jen koupili rybízové frisco a chystali se domů
Ráda bych zůstala déle, ale znáte to. Rodiče ^^".
Když jsem odcházeli hrál zrovna Tomáš Klus. No, hrál. Spíš tam zase dělal nějakou komedii na začátek své show :D.
Odcházela jsem naprosto nadšená. Plná dojmů. Ten dunivý zvuk mi bude chybět.
No, jsem si ale naprosto jistá že příští rok půjdu zas!Ta brunetka ..vepředu, jsem já :D


Když se kočka stane matkou

5. května 2012 v 22:31 | Jokí-chan |  * Diary
Zdravím ^^
Jak už nadpis vypovídá, dneska porodila moje kočička. Velký bříško nosila zhruba dva měsíce a dneska jsme se dočkali velkého překvapení. Porodila v prádelním koši :D ..ale to už se pořešilo. Momentálně spinká s miminkama v košíku pod umyvadlem a spokojeně vrní. ^^
Miminka jsou 4. Dva zrzečci a dva mourci ..♥Pražský Majáles 2012: už se těším!

3. května 2012 v 17:19 | Jokí-chan |  * Diary
Taaaak konečně jsem se dočkala!
Zítra se koná Pražský Majáles 2012 a já na něm nesmím chybět.
Víte proč? Protože tam hrajou Koblížc! a UDG!! ..Vážně, už dlouho jsem
nebyla TAK MEGA ULTRA SUPER MOC nadšená!
Pár dní jsem o tom diskutovala s rodinkou a když už to povolili mně, tak to nechtěli
dovolit rodiče kamarádce -_-" ..ale dneska jsem to s mamčou ukecala, takže
tam pojedem obě!!
Jóó.. jsem z toho totálně hotová :D ..
Určitě udělám nějaký report a spoustu fotek! :)
I když vás to asi nebude moc zajímat.. protože poslední dobou je fakt málo
lidí, které znám a poslouchají český songy :))

Zatím Cyao ^^ a jestli se tam někdo objevíte, dejte vědět!! :)