Červen 2012

Tears on my face

28. června 2012 v 17:26 | Jokí ^^ |  * Diary

Tak jsem konečně dokoukala anime Ano Hana, která zůstalo nedokončené, ale našel se hodný člověk který to dodělal. Moc se mi na něj nechtělo koukat anglicky.. ach ta lenost ^^" ..No, byla jsem hodně zvědavá jak to skončí, protože zápletka tohoto anime je ..no řekněme prostě jiná, než u anime bývá. Je smutná, záhádná a hodně dojemná. Kdo to anime nezná taky tady je recenze. Sice konec se dal očekávat, ale až takový doják jsem teda nečekala. Fakt jsem si dost pobrečela :D ..Ještě teď tady potahuju. Rozuzlení příběhu je skvělý, a I když nemám ráda milostné mnohouhelíky a tady jsem ho teda rozhodně nečekala, nevadil mi. Takže kdo neviděl, rozhodně se podívejte *-*


...
A zítra konečně vízo ^^ ..ne že bych se na něj těšila, protože žádná sláva to nebude a celkem se bojím že mi seberou notebook -_- ..A potom prázdniny YEY! Těšim se.. konečně si odpočinu. Sice na prázky nemám moc plánů, takže to asi dopadne tak, že budu ležet doma a koukat na anime, ale na to neni nic špatnýho :D ... A co vy? Jak to vypadá s vízem a plánama na prázdniny? ^^

♦ recenze Katekyo Hitman Reborn

27. června 2012 v 11:55 | Jokí-chan ^^ |  * Recenze

Děj se točí okolo 14 letého chlapce Sawady Tsunayoshiho, kterému kamarádi přezdívají Tsuna. V ničem nevyniká, nic mu nejde, a tak není divu, že mu spolužáci říkají "k ničemu Tsuna" (Dame-Tsuna). Žije si svůj poklidný školský život, obyčejného kluka, když v tom se jednoho dne objeví osoba, která to všechno změní. Vychovatel nájemných vrahů Reborn. Na první pohled dítě v černém obleku s chameleonem na klobouku, na druhý, nebezpečný mafiánský vrah. Navíc jeden z řady Arcobaleno. I když o tom Tsuna nemá ani páru, je pokrevně spřízněn s nejsilnější mafiánskou rodinou jménem Vongola a má se stát desátým bossem této rodiny. Jenže Tsuna je naprostý lůzr a o nic takového ani nejeví zájem. No nebude mít na výběr. Reborn mu připraví nemálo náročných situací, aby ho vytrénoval. Tsuna se zpočátku seznamuje s jeho budoucími ochránci a z některých nepřátel, se časem stávají spojenci. Ze začátku používá Reborn na Tsunu kůlky posledního přání, po kterých Tsunovi zbydou na těle pouze trenýrky a je hyperaktivní, no každopádně hodně silný a připraven, splnit své poslední přání. Časem získá novou zbraň. Rukavice. Když se Tsuna dostane do modu, je z něj úplně jiný člověk a jeho rukavice vyzařují Vongolský plamen. Tsunův první protivník bude Rokudo Mukuro. Nebezpečný záhádný ilozionista s mnoha schopnostmi. Druhý protivník, Varie, bude ještě mnohem zajímavější a nebezpečnější. V té době bude Tsuna podstupovat nový, těžký tréning, aby se naučil novou techniku. Postupem času si Tsuna získá všech 6 ochránců, kteří budou bojovat po jeho boku.
Opravdu se Tsuna stane desátým následovníkem Vongoly? Bude s ním Reborn věčně? No, na to už se podívejte sami.

Pozn. Adminky: Toto anime má mnoho kladů i záporů.
nehledě na to, že prvních zhruba 25 dílů je celkem
o ničem, i tak se u toho celkem pobavíte, ale žádná akce,
krom Tsuny v trenýrkách.. Musím podotknout že má pokaždé
jiné.. :D ne že bych to zkoumala.. ale tak pochopte :D.
No i když normální Tsuna je nic moc.. asi tak roztomilý a to je
všechno :D.. když je v modu, je to uplně jiný.. je to boží *-*..
No každopádně já si nejvíc potrpím na Mukura, na toho nedám dopustit.
No, chci tím říct, že pokud přetrpíte ty první díly, tak se ukáže, že
trpěnlivost přináší ovoce a tady se ho dočkáte mnoho! Máte se na co
těšit, tak se nenechte odradit. ^^

So kiss me :3

24. června 2012 v 19:03 | Jokí-chan ^^ |  ~ Různé

Boží ♥


Třídění SB + nábor nových ^^

22. června 2012 v 17:41 | Jokí ^^ |  * Hot news


TŘÍDĚNÍ BUDE PROBÍHAT OD 22.6 - 2.7

Pokud máte zájem ^^ se zapište:
1* Jméno
2* adresa blogu

^^ Nic víc nepotřebuju.D.Gray-Man kompletně shlédnut *.*

17. června 2012 v 17:39 | Jokí-chan |  * Diary

Je to tak, D.Gray-Mana mám úspěsně za sebou, koukala jsem na něj do 4 do rána! :D
Protože ty poslední díly.. já jsem prostě nemohla jít spát, aniž bych se nedozvěděla, jak to dopadne.
Konec? Otevřený! Co má jako sakra být? ..Nojo, očekávala jsem to. :D (manga se mi číst nechce)
Do češtiny bylo anime přeloženo pouze do 50. dílu, což se ale změnilo, protože na AT to jakýsi móc šikovný člověk už přeložil dál, asi do 55. dílu ^^ jsem za to ráda ale nemohla jsem čekat ..Takže jsem koukala anglicky a dokonce i Italsky :D ..ještě že už mám tu japonštinu odposlouchanou, takže některým věcem ruzumím :D
U 93. - 94. epizody jsem se fakt hodně nasmála a na těch videích se vařim ještě teď. Ale vtipy bohužel nejsou donekonečna. Poslední epizody byly fakt smutný. No nebudu spoilerovat :D rozhodně se na to koukněte ;)
Já každopádně budu pokračovat nadále v českém překladu, protože zas takovej borec na jazyky nejsem :D..

Mimochodem, stala se něco, v co jsem ani nedoufala. Kanda se usmál. ..Wtf? O.o No každopádně ♥ :D

Ostrov Poveglia aneb atmosféra nasycená smrtí

16. června 2012 v 17:16 | Jokí-chan ^^ |  ♦ Mysteries


Ostrov Poveglia se nachází pouze 2 míle od krásného, historického centra Benátek.
Jeho bizarní a hrůzostrašná minulost nahání hrůzu už jen z vyprávění. Poveglia byla v dobách, kdy lidé umírali na černý mor, řekněme místem, které pro nemocné znamenalo konečnou. Na karanténí ostrov byli lidé převáženi samozdřejmě nedobrovolně, už jen ta myšlenka, že víte, co vás čeká musela být strašná. Na ostrově se nachází spousta jam, které měly sloužit jako hromadné hroby. Těla se nejen pohřbívala, ale také spalovala. Na hranicích, kde se válely hromady mrtvých těl. Štiplavý zápach se táhl kolem ostrova a odpuzoval i zvěř.
Řiká se, že ostrov je dokonce z velké části tvořen pouze hnijícímy těli černým morem usmrcených lidí, nebo že 50% půdy je tvořena popelem z upálených těl. Odporná představa.

Snrtící historie ostrova uschovaného v laguně zde ale nekončí.
I přes otřesnou minuost, je zde vybudována klinika pro duševně narušené. Celkem ironie.
Pacienti si začínají stěžovat, že vídají přízraky hnijících lidí, ale nikdo jim nevěří, jsou to přece blázni.
Takto to pokračovalo dál a dál a nikdo to neřešil. Povídá se, že díky tomu, že ostrov v podstatě nebyl pod dohledem, hlavní doktor toho využíval k příšerným pokusům na pacientech a mnoho jich umírá.
Psychiatrická léčebna na pověsti ostrova moc nepřidává, a tak se stává ještě izolovanějším od okolního světa.

Po čase ale prý začal přízraky vídat i doktor, který se údajně zbláznil a spáchal sebevraždu.
Tradují pověsti, že skočil ze zvonice, ale pád přežil. Jenže o život stejně přišel, protože prý ze země vystoupila bílá mlha a dílo dokončila. Podle druhé teoriem která liší jen v maličkosti, ho NĚCO ze zvonice shodilo a doktor pád nepřežil.
Celé je to obehnané záhadami. Pomstili se pacienti doktorovi, který znesvětil jejich těla? To už asi nezjistíme.
Každopádně je všeobecně známo, že rybáří se ostrovním vodám vyhábají, protože se bojí, že místo ryb pochytají liské ostatky. Od ostrova se drží dál i lidé, kteří bydlí v jeho okolí. Říkají, že se po ostrově probíhají tajemné přízraky a celý ostrov má smrtící auru.Na ostrov se dnes jako turista dostanete pouze výjmečně, ale myslím že většina z vás by tam ani nechtěla.
Tady je foto s vyfoceným přízrakem:
Celkem vtipné je, že Itálie, které ostrov patří, na něm zřídila vinnou révu. Tak až si příště otevřete vínko, zkontrolujte si původ.


♦ recenze D.Gray-Man

16. června 2012 v 16:04 | Jokí-chan ^^ |  * Recenze

Allen Walker. Kvůli jeho zvláštní ruce se ho hend po porodu jeho rodiče vzdali. Ujal se ho Mana. Tajemná postava, opřená spoustou záhad. Allen s Manou, jeho adoptivním otcem cestoval po světě, byl šťastný, ale štěstí nikdy netrvá věčně, a jednoho dne Mana zemřel. Malý Allen zůstal na všechno sám. Když jednoho dne brečel u Manova hrobu, zjevil se mu někdo, kdo mu už navždycky změnil život. Milenium Eearl. Řekne mu, že dokáže Manu vrátit zpět mezi živé, ale potřebuje k tomu právě Allena. Objeví se před nimi železná konstrukce "kostry" a jediné co musí Allen udělat, je přivolat Manu k sbobě, respektive zavolat jeho jméno. Mladičký Allen vůbec netušil do čeho jde a co ho čeká. Zavolal Manu a na lebku kostry se vyrylo jeho jméno. V tom se kostra pohnula a uvolnila se z konstrukce, a co víc, promluvila. Nicméně nikoliv potěšeně. Mana vztekle řval na Allena, jak se opovážil z něj udělat Akumu. ♦Akuma neboli démon, je duše přivolaná z nebe zpět na zem, jenže je v tom háček. Jakmile je duše přivolána zpět svým blízkým, musí poslouchat Milenium Earla. Ten mu rozkáže zabít osobu, která ho přivolala a vzít si jeho podobu.♦ Mana se po rozkazu od Earla do Allena pustí, ale než mu ublíží, ho prokleje. Udělá mu jizvu přes oko a z krve se vytvoří pentagram. Allenovi zbělají vlasy a mimoto, díky tomuto prokletí získá zvláštní schopnost vidět duše Akum, což se mu do budoucna bude velmi hodit. Nicméně, v tuto chvíli se v Allenově ruce probudí innocence. Zbraň, kterou jsou obdařeni pouze "bohem vyvolení". Innocence zabíjí akumy. Allen Manu zničí a Mana, než zmizí, mu řekně že ho má moc rád. (prostě doják). Všechno to uvidí generál Cross, který si vezme Allena pod ochraná křídla a naučího, stát se exorcistou a boji s Akumami. Allen to s ním nebude mít vůbec lehké, protože Cross je zvláštní typ člověka. Sukničkář, dlužebník, podvodník a taky pěknej "hajzl". Vždycky Allena nechá na holičkách, ale díky tomu se Allen stane samostatným. Když přijde správný čas, pošle Allena do Temného řádu, aby se mohl stát plnoprávným Exorcistou. Nehezky se s ním rozloučí a nechá ho omráčeného, ano, omráčeného ležet a odejde.
Po namáhavé cestě se Allen dopraví do Temného řádu, kde na něj čeká spousta hezkých i nehezkých překvapení, včetě Kandy, který ho málem zabije. Noví přátelé ale i spousta nebezpečných misí, bojů s Akumami a bohužel, i smrt blízkých.
Dokáže Allen porazit Milenuim Earla? Vydrží mu jeho innocenc věčně? Na to už přijděte sami..

Pozn. adminky: Musím podotkout, že Kanda je totálně boží ..
Jo, vždycky se mi líbili ti namachrovaní blbečci, kteří jsou
na všechny kolem nepříjemní. Fakt nevím čím to je ^^ ..
A z Allena se časem stane moc velký fešák *-*

Co blog čeká a nemine

16. června 2012 v 13:03 | Jokí-chan ^^ |  * The future
Nadpis zní asi vážně, ale nic vážného to není! :D ..jen se mi ten nápad zalíbil :D..
Jsem nemocná, asi nějaká chřipka nebo tak něco. Ale i tak se nevyhnu domácím pracím a v pondělí škole, takže z té nemoci nic dobrého nevytěžim.. shit ^^".
No každopádně jsem nenapsala dost dlouho nějakou recenzi což mě udivuje, protože jsem skoukla hromádku dalších anime a rozhodně mám o čem psát, navíc jsem dlouho nenapsala do rubriky Mysterious. Why? :D ..no aspoň nemám o nápady nouzi :D..
Takže vás rozhodně čeká recenze na D.Gray-man a u ostatních nechci nic slibovat, protože nevím, kdy se k nim dostanu a taky vás čeká článek o Poveglii, o čemž můžu prozradit jedině to, že je to ostrov mrtvých. ^^

Tak se těšte a zatím Cyao

Trošku borci :D

13. června 2012 v 16:55 | Jokí ^^ |  D.Gray-Man - obrázky

Flowers

12. června 2012 v 17:53 | Jokí-chan ^^ |  * Various photos
Tak jsem si po delší době zase hrála s foťákem ^^