Červenec 2012

Skvělý 4 hodiny v autě ..pár dní si nesednu

28. července 2012 v 19:59 | Jokí ^^ |  * Diary
Jo.. tak jsem konečně na Moravě ale za tu cestu bych zabíjela.
Jelikož nás jelo dohromady 5 a já jsem nejmladší a nejmenší, musela jsem si dřepnout dozadu doprostřed.. prostě nejméně pohodlné místo, navíc žádá možnost se pohnout -_- ale nu což, ten vinikající oběd mi to vynahradil.. a ten jahodový koktejl *_*
Každopádně se mi podařilo, se někomu připojit na wifi (ach jak moc jsem vděčná tomu člověku bez hesla) a díky tomu můžu napsat článek :D nevím jestli se dneska dočkáte něčeho dalšího.. po té cestě jsem grogy a navíc venku 34 stupnů.. Oh god why..
Co olympiáda, koukáte? :D

Naruto Shippuden Movie 6 Road to Ninja

27. července 2012 v 13:02 | Jokí-chan ^^


Už jste o novém filmu určitě slyšeli. A jestli ne, tak vás s ním seznámím ;D..
UŽ ZÍTRA se v Japonsku dostává do kin nový Naruto film s názvem Road to Ninja. Velmi příjemně mě překvapilo, že charaktery a děj vymýšlel sám Kishimoto. Vypadá to, že se máme na co těšit, protože charaktery jsou tam naprosto jiné! Stydlivá Hinata? Tak na tu zapomeňte! Na scénu přichazí drsná dračice která nemá problém s balením Naruta! Netykavý Sasuke bez zájmu o Sakuru? Ne, to opravdu ne. Nový Sasuke zdřejmě s povahou flirtujícího svůdníka, který má o Sakuru sakra velký zájem! A co víc? Narutovi rodiče jsou naživu! Na scénu přichází štíhlý Choji i perverzní Neji ...to si domysleme s jeho schopnostma :D a co takhle NAPROSTO PLOCHÁ Tsunade? Stydlivá Ino a mnoho dalších nečekaných změn!

Tady máte trailer:

Vypadá to vážně slibně! Moc se na to těším. Vím že hodně lidí je proti Sasu x Saku, ale já mám vážně radost že to vypadá, že tady spolu budou randit ^^ tak ještě nějaké obrázky:
3. řada Hakuouki na světě!

26. července 2012 v 18:44 | Jokí-chan ^^


Je to tak! Mnozí z vás už to určitě vědí, ale proč se nepodělit o info, že?
Po drtivé 2. řadě tohoto anime, kde se zdálo, že další pokračování už není možné, je to veliké překvapení. Trik je v tom, že třetí řada vůbec nenavazuje na řadu druhou, nýbrž je ještě v předstihu před řadou první. Mezi našimi oblíbenými Shinsengumi se objeví nová postava, a že to stojí za to! Mladý chlapec s dlouhými tyrkysovými vlasy svázanýmy do hustého ohonu. Anime se odehrává v době kdy Shinsegumi řekněme teprve vznikalo. Naše nová postava - Ryunosuke Ibuki ale vůči samurajům cítí žášť. Nicméně, musí splatit dluh u určité osoby a věřte, nic příjemného to není.
Pro ANTI-fanoušky Chizuru mám dobrou zprávu: Zdá se, že se zde Chizuru neukáže.

Anime se překládá na TÉTO STRÁNCE.


Slender man - muž bez tváře opřený spoustou záhad

24. července 2012 v 22:41 | Jokí-chan ^^ |  ♦ Mysteries
Už jste někdy slyšeli jméno Slender man? Že ne? Tak se na něj pojďme podívat.
Slender man v překaldu znamená štíhlý muž, nicméně to nijak moc nesouvisí s jeho vlastnostmi. Slender man je mýtycká bytost v podobě 2-3 metry vysokého muže velmi
štíhlé postavy, který má na zádech jakási chapadla, nebo více párů rukou a to se zajímavou vlastností - jsou extrémě dlouhé.
Jeho výskyt pokrývá téměř celý svět a jeho historie se píše už za dob starověkého egypta!
Slender man neboli "Slendy" je také obdařen uměním teleportace. A jak je napsáno u obrázku, vždy vás sleduje. Nejčastěji by se měl vyskytovat u lidí, která brzy čeká smrt, nebo u malých dětí. Říká se, že ten, kdo "Slendyho" uvidí, zemře, nebo zmizí.
Svou vizáží se prý nápaditě podobá muží v černém. Tedy nosí černý oblek a kravatu. Jeho nadlidskou schopností je neuvěřitelné prodloužení končetin, s jejichž pomocí je schopen polapit svou kořist. Říká se, že buď absorbuje energii své kořisti, nebo ji zabije. Také může na člověka přivést absolutní paranoyu, nebo smrtelnou nemoc. Nikdy za sebou nezanechává nějaké důkazy.
O jeho tváři se spekuluje. Někteří říkají, že žádnou nemá a jiný zase že ano. Nicméně Slender man je prezentován bez obličeje. Jeho postoj je vždy zdvořilý, své dlouhé ruce má většinou slušně zkřížené za zády, nebo jen podél těla.
Říká se o něm, že děti zabíjí téměř výhradně a dokonce se jim živí.
Slender man, se prý většinou nachází u příměstských lesů, nebo v opuštěných starých domech. Bývá vidět mezi velkýma skupinkama dětí, což dokazují fotografie.

Narozdíl od většiny paranormálních jevů to vypadá, že si "Slandy" neláme hlavu s tim, zda ho někdo vyfotí.
Slender man si libuje v mučení svých obětí. Čím větši paranoyou z něho trpí tím lépe. Cíleně jim stále vnucuje do mysli jeho záblesky aby stav toho nešťastníka ještě zhoršil. Jeho pohybování, se spíše než chuzi podobá lehkému nadnášení nad zemí, což dokazuje že to určitě není člověk.
Bývá spatřen především po nocích, kdy nakukuje do oken, nebo se jen tak zjevuje řidičům na odlehlých silnicích.
Jak Slender man vlastně vznikl? To nikdo neví..
Velmi zajímavé je, že kdokoliv se ho pokusí vystopovat, zmzí. Bezestopy.
Jeden Američan se takhle pokoušel Slender mana najít. Každý svůj pátrací krůček si natočil a všechno poctivě nahrával na youtube. Pravost těchto znímků byla potvrzena.
ČTĚTE DÁL, TATO ČÁST JE HODNĚ DŮLEŽITÁ.
Doopravdy to vlastně bylo tak, že Alex byl režisérem a producentem filmu, který se zabýval touto tématikou. Jenže po nějaké době, to Alexovi začalo lézt na mozek. Stal posedlým postavou Slender mana a začal být paranoidní. Ukončil tak svůj projekt a semkl se sám do sebe. Kvůli velkému strachu se nonstop natáčel a zaznamenával spoustu zvláštních věcí, které se kolem něj děli. Taktéž natáčel své pokusy najít Slender mana. To, co je na tom nejhorší je to, že se mu to povedlo. Požádal svou přítelkyni (v té době) aby spálila všechny pásky ale ona odmítla a od Alexe se odloučila. Po 3 letech, kdy měl Alex už novou přítelkyni, která netušila nic o jeho minulosti, měl nový dům a novou školu, tato přítelkyně našla starou kameru. To, co na ní bylo zaznamenané, ji naprosto šokovalo.
Alex pracující na svém notebooku natáčen jeho ex, když v tom se na chodbě objeví "Slandy" oba ječí strachy a Alex se snaží přítelkiny vyvést co nejdříve z domu.
Video máte zde, přetočte na 3:15Momentálně je místo pobytu Alexe neznáme, ale je to asi jeden z mála lidí, kdo přežil setkání se Slender manem.
Videa byla PRÝ potvrzena, jako opravdová, nefalšovaná.
Popravdě, mám ráda záhady a strašidelné věci, ale tohle bych zažít nechtěla. Nikdy.

EDIT: PŘESTAŇTĚ MI SEM PSÁT ŽE HO VYMYSLEL CHLAP NA SOUTĚŽI, ANO BYL NA SOUTĚŽI, ALE TO NEZNAMENÁ, ŽE NEEXISTUJE!! TO ŽE HO NĚKDO PUŽIL DO SOUTĚŽE NEDOKAZUJE ŽE JE TO FAKE. KOMENTÁŘE TAKOVÉHO TYPU NESCHVALUJU. PROTO JSOU MODEROVANÉ.Pár řečí kolem..

23. července 2012 v 11:28 | Jokí-chan |  * Diary
Jak jste si už asi všimly, oblékla jsem blog do nových šatů. Pár věcí mi nevyšlo ^^" ale jsem s ním celkem spokojená.
Je na téma Hakuouki, které jsem si znovu shlédla. Obě řady + nějaké ty OVA. Pořád se ale nemůžu srovnat s tím, co se dělo v druhé řadě. Myslím že všichni fandové si poplakali protože nechat umřít všechny postavy, krom Chizuru.. to je příšerný. -_-" No každopádně OVA jsou vážně skvělé, našla jsem je jenom anglicky ale i tak jsem se u nich hodně nasmála. Bylo to hezký uvolnění, protože všechny postavy tam žijou.. a je to takové vtipně romantické řekla bych.
No, článek píšu abyste věděli, že ještě žiju :D. Blog nechám stále pozastavený.. i když tento týden psát články budu. Potom odjedu zase na moravu, kde budu 3 týdny z toho jeden týden budu po večerech na netu tak se asi taky dočkáte nějakého článku. Celkem mě šokovalo a šokuje pořád, kolik lidí si už četlo článek o Poveglii O.o to jsem nečekala že jich bude tolik .. :D
No nic, já si zatím připravím články a recenze tak se večer těšte ;)
Sayo ^.^

Pozastavení blogu

13. července 2012 v 21:18 | Jokí-chan |  * The future
Nerada to říkám a myslela jsem si, že se toho vyvaruju, ale je to tak.
Mám mnoho osobních problémů, a to takových, že vážně mám chuť, si jít hodin mašli na strom, a to vám řikám já, člověk který život miluje - miloval. Mám všehno už
plný zuby a tyhle prázdniny, budu fakt ráda, jestli je přežju.
Pozastavuji na dobu NEURČITOU.
Nezlobte se na mě prosím, já se určitě vrátím a snad co nejdřív, ale nejdříve si chci od všeho odpočinout.. Doufám, že si mě nasmažete ze SB :(

Zatím Cyao..

Nic nenaštve vic, než to, když se podělá počítač..

6. července 2012 v 18:56 | Jokí ^^ |  ♦ About blog
Je to tak, po 8 měsících se mi pokazil notebook. Fakt mě to štve, vůbec nevím co s ním je. Jede v pořádku a další den se už ani nezapne? Wtf..
Zrovna jsem na moravě, takže jsem se nemohla vůbec na pc dostat, ale zítra už frčím domů a budu muset tátu informovat o notebooku takže počítám s tím, že dostanu pořádnýho sprda. Jenže nevím za co.. fakt nemám ponětí co jsem teda s notasem provedla.. -_-
No nic, úžívejte si prázdniny ^^ SBénka oběhnu zítra
Cyao ^.^

Výsledky třídění SB

3. července 2012 v 18:36 | Jokí-chan ^^ |  * Hot news
Takže jsou tady výsledký třídění.
Více - méně jsou potěšující ^^
Vzhledem k tomu, že na tomto blogu proběhlo poprvé tak chci být shovívavější a těm, ktěří se nezapsali, dám druhou šanci.