Prosinec 2013

2013 to dobré i to zlé

24. prosince 2013 v 15:40 | Jokí-chan |  ♦ Téma týdne


Nebudu si nic nalhávat, tento rok byl pro mně jedním z nejhorších. Stalo se opravdu málo hezkých věcí a ty zlé převládaly. Začalo to hned začátkem roku, kdy jsem přišla o dvouletý vztah. Můj dokonalý svět se zbortil jako domeček z karet. To mě asi sebralo ze všeho nejvíc a nejdéle mi trvalo se z toho sebrat. S těžkým srdíčkem jsem se přes to přenášela několik měsíců, troufnu si říct že ještě ted to občas zabolí, ale stalo se. Následovalo zhoršení zdravotního stavu, 2 měsíce v posteli které stály opravdu za nic. Škola byla po tom ještě horší, nezvládala jsem a nestíhala. Nakonec jsem to nějak prolezla. Zlom nastal až o prázdniny, kdy jsem navázala jiný vztah a rodiče mě konečně pustili samotnou dál než do města -_-" ...No, bohužel jak se říká - šlápla jsem z bahna do louže. Celé to bylo jeden velký přešlap, který mě opět stál spoustu nervů, slz a výčitek. S koncem prázdnin jsem to ukončila a s tím i moje trápení. Za jednu věc jsem tomu člověku ale vděčná a to, že díky němu jsem poznala někoho jiného, kdo mi dokázal zaplnit tu díru v srdci a to až do teď. Nevím, co bude dál. Jestli už bude všechno jenom lepší nebo horší. Těžko říct. Jediné, co bych si moc bych si přála začít nový rok s úsměvem a s tím ho i dokončit.

Zima jak v Rusku.

4. prosince 2013 v 19:18 | Jokí-chan |  * Diary
Dobře, až taková zima tady není, ale stejně! :D
Venku začíná být pod nulou a tak přichází (pro mně nepříjemné) měsíce mrazu. Víte, nesnáším ten pocit když mrznu na zastávce při čekání na autobus, klepu se jak ratlík a venku je tma jak v noci. Víte co, vstáváte do tmy a taky se do tmy po škole vracím, prostě super :D ... Mám ráda sníh. Je to jediná věc kterou na zimě miluju, ale on ani ten shíh není.
Zítra Mikuláš, takže na mě čekaj zase tuny čokolády, kterou mi nakonec stejně sní máti nebo brácha. Já pro rodinu ještě nic nemám, takže zítra budu na poslední chvíli ještě nakupovat nějaké dobrůtky.
Tenhle víkend to nestíhám, ale ten příští už na vás budou čekat nějaké nově články, tak se těště ^^

Sayonara :3