Září 2014

Ještě žiju

15. září 2014 v 19:31 | Jokí |  * Diary

Chtěla jsem se ozvat dřív, ale nešlo se přihlásit na blog. Explorer kvůli tomu opravdu stahovat nebudu... to snad pochopíte. ^^ Závěr prázdnin byl fajn, ale pořád to nezměnilo nic na tom, že letošní prázdniny stály za prd. Když se za nimi ohlédnu, tak oproti těm minulým, jsem si je vlastně ani nežila a nenesu si z nich moc dobrých zážitků.

Na vlog už nebudete moc dlouho čekat, brzy se tady objeví, tak se těšte, snad to bude v pohodě.

Jinak, rozhodla jsem se založit novou rubriku pod názvem: Ze života maturantky. Nejspíš to nikoho moc zajímat nebude, ale ráda se podělím o své stresy :D a časem se za tím třeba i ohlédnu.

Mám rozepsanou povídku, která se jmenuje Změna je život. (jak se tak znám, ještě jí 5x přejmenuju :D) Je to vlastně celkem smutná romance. Takže kdyby byl zájem, ráda jí zveřejním.
Abych vás trošku upoutala: Abby(19 let) a její matku Joy(39 let) opustil otec před 6 lety. Joy na sobě za celou tu dobu nedala znát smutek a snaží se být Abby dobrou matkou a oporou, ačkoliv Abby ví, že se velmi trápí. Abby nikdy nebyla společenská a vlastně je k lidem velmi nedůvěřivá, jelikož nemůže vystát jejich přetvářku a faleš. Jenže potom se objeví Luke, který celý její svět obrátí vzhůru nohama a ona tak našla člověka, kterému mohla věřit, kterého mohla milovat a žít s ním své sny. Bohužel, nic netrvá věčně a Luke zemře, což si Abby dává za vinu. Proto se Joy rozhodne, že se s dcerou přestěhují z velkoměsta na venkov k babičce, do ropadajícího se obrovského domu s překrásnou zahradou, kde se pokusí začít znovu. Obě dvě. Ale ani zde nenajde Abby svůj klid. Kdo je ten záhadný kluk, který se až nebezpečně moc podobá Lukovi? Otevře Joy své srdce konečně po tolika letech jinému muži?

Dejte vědět, jestli o povídku stojíte ^^, zatím čabas a zítra nejspíš nová záhada!